головна про Іваничі і Іваничівщину публікації - новини, статті, огляди форум - місце спілкування іваницівців і не тільки фотогалерея сайти жителів Іванич і Іваничівщини довідка працевлаштування профспілка працівників інформаційних технологій - програмісти, системні адміністратори і інші гостьова книга про нас - проект, цілі, завдання докладно розділи, які існують на сайті
Новини і публікації
пейзаж
08/08/2008
комент.:[0]
Детальніше

Детальніше пан
08/08/2008
комент.:[0]
Опитування
Каталог установ і організацій мiста Нововолинськ

Яндекс.Метрика
Курс долара

Погода в Іваничах
 
Футбольна Ліга Іваничівщини

Новини  
В селищі Іваничі відбулося святкування проводів зими. [ 18.02.2010 16:14 ]

   14 лютого 2010 року в селищі Іваничі  відбулося святкування  проводів  зими. Започаткувала  цю традицію Іваничівська селищна рада  разом з трудовими колективами  Дому «Просвіта»,  виробничого управління житлово-комунального господарства,  відділу сім’ї і спорту райдержадміністрації, будинку «Школяра».
   Святкування проходило на  площі  селища  в день сиропосної неділі,  яку в народі називають «Колодка». Тому і дійство назвали  «Колодію, Колодію, прийди до нас у неділю». На запрошення відгукнулися  фольклорні колективи району:

   - «Ліщинонька»  будинку культури  с. Стара Лішня,
   - «Заболотчанка» будинку культури с.Заболотці,
   - аматори сцени клубу с.Радовичі, 
   - троїсті музики с.Старий Порицьк
а також    колективи  районного дому «Просвіта»:
   - фольклорний колектив «Горлиця»,
   - ансамбль  музик «Бужани» ,
   - танцювальний колектив «Прибужаночка».

   Учасники  «Колодія», вони ж ведучі  « Весна »  - Олена Шумик

1        2

   «Зима » - Лілія Васага,   Господиня  - Неоніла Кандиба

3

Відкрив дійство селищний голова  Віктор Вілентко словами:

4

Шановні   Іваничівці, гості селища !

   Вітаю Вас  з  Днем ,  який завершує   святкування  Новорічних,  Різдвяних  свят,  передує  Великому  Посту.  День   прощення,  сиропусна  неділя,  масляна, колодка  - якими  лагідними   словами називають  цей  день!  Масляна, Масляна, чому ж ти не  сім неділь,  а посту  -  одна?
   Веселіться, куштуйте  гарячих  млинців, розважаєтеся! Для Вас працює  виїзна торгівля  ресторану «Прибужжя» !
   До  Вашої  уваги  пропонуємо  разом  з фольклорними колективами  селища  та району цікаві розваги,  жарти, віночки пісень. Спортивні  змагання  з     підняття гир,   перетягування каната,  метання колоди, які проводять  працівники відділу спорту   ліворуч  від сцени.
   Для Вас  розпочинає роботу безпрограшна  лотерея під керівництвом працівників «Приватбанку»,  квитки  якої будуть розігруватися  після  виступів  колективів.
   Дітки  матимуть  можливість  бути учасниками  розваг праворуч від сцени, їх чекають працівники  будинку школяра  з призами.  Для  школярів  передбачено катання   на  санях вулицею Грушевського.
   І на завершення  програми  -   цікавий   аукціон  з продажу  виробів  наших  підприємців,   фермерів,  а  також плодів  екзотичних   рослин.
   І насамкінець  -  спалювання  дідуха  зими.

   Про Вас  подбали  наші  спонсори :

- Керівник ВАТ «Павлівське пиво»  Микола Пікута,
- Керівник «ВОЛИНЬАВТОМОТОСЕРВІС»  Петро Гордійчук,
- Підприємець   Петро   Сарабуна,
- «ПАН    КУРЧАК»,
- «Вільна України –Агро» керівник підприємець Валерій Фірук,
- Підприємець Микола Волинець.
А  також колективи працівників : Іваничівського  ВУЖКГ, Дому «Просвіта», відділу  сім’ї і спорту  РДА, будинку «Школяра», Іваничівської філії «Приватбанку»  і  селищної ради.

Фоторепортаж  з  різних  частин  святкування проводів зими в селищі  Іваничі «Колодію, Колодію, прийди до нас у неділю» :

   Для наймолодших   цікаві  змагання на санчатах, метання сніжків, конкурси влаштували працівники будинку  «Школяра» під керівництвом Петра Михальчука.


5
Катання  на  санях

6

7


А  біля  снігової гори «Дідуха  Зими»   проходили  спортивні змагання. 

8

9

10

11

12

13

14

 

15

16

17

   Так,    чотири команди   важкоатлетів змагалися у перетягуванні  каната.  Перше місце виборола команда   працівників дитячо-юнатської спортивної школи.    У змаганні з  метання колоди   серед 9 учасників  переміг   житель смт.Іваничі  Петро Халімон.  В гирьовому спорті з  підняття 2-х гир  по 24 кг  впевнену перемогу здобув  заслужений тренер України з вільної боротьби  Іван Палій.
   Усі  переможці та призери спортивних ігор  нагороджені  призами селищної ради, які були люб’язно  надані  спонсорами   свята.
   Азартним був аукціон,  проведений  жителем  селища Ігорем  Савком.


18

   В безпрограшній лотереї, розіграної  працівниками  Іваничівської філії «Приватбанку»,  взяло участь  50 сімей. Задоволені залишилися всі учасники лотереї.
   І  на завершення  - символічне спалювання  Дідуха  зими 


19

А відгуки про святкуванню можна  надсилати на  сайт,

або за телефоном (033) 272-2-11-83.

 «НАДБУЖАНСЬКІ ЗУСТРІЧІ – ГРУБЕШОВ - 2010»
[22.07.2010 14:31] - «27 червня 2010 року в м.Грубешов Республіка Польща відбулися ХУ «НАДБУЖАНСЬКІ ЗУСТРІЧІ – ГРУБЕШОВ - 2010». Українську делегацію представляли художні колективи м.Володимир-Волинська, Іваничівського та Ківерцівського районів.
В селищі Іваничі відбулося святкування проводів зими.
[18.02.2010 16:14] - 14 лютого 2010 року в селищі Іваничі відбулося святкування проводів зими. Започаткувала цю традицію Іваничівська селищна рада разом з трудовими колективами Дому «Просвіта», виробничого управління житлово-комунального господарства, відділу сім’ї і спорту райдержадміністрації, будинку «Школяра».

І місце посіла збірна Іваничівського району
[18.02.2010 15:01] - 6 лютого 2010 року відбувся чемпіонат області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат. Вперше він проходив у селищі Іваничі, на базі районної дитячо - юнацької спортивної школи.
Європейські Дні Добросусідства.
[29.08.2009 17:08] - 29-30 серпня 2009 року на руслі ріки Буг неподалік с. Кречів, (Волинська область) та острова Крилів (Люблінське воєводство) відбудуться Європейські Дні Добросусідства. На прикордонних територіях України та Польщі спеціально для цієї події буде споруджено міст над рікою Буг.

Іваничі святкує День Незалежності України.
[24.08.2009 22:00] - І з цієї нагоди був влаштований концерт в селищі Іваничі присвячений цій річниці, на якому виступали такі гурти: "Такт" – смт.Локачі, "Сезон", "Прибужани", "СтереоДень" – смт.Іваничі, "Копірайт" - м.Луцьк.

ХІІІ збір молодих козаків Волині в урочищі «Прощаниця».
[22.05.2009 18:38] - 21-22 травня 2009 року урочищі «Прощаниця» відбувся черговий ХІІІ збір молодих козаків Волині в с.Милятин Іваничівського району Волинької області.
Запущений сервіс додавання коментарів до опублікованого відео
[16.02.2009 19:07] - Шановні Пані і Панове, які є відвідувачами і гостями сайту, до Вашої уваги ми пропонуємо можливість коментування відеороликів які є розміщенні на сайті.
Сайт Ivanychi.com.ua народився
[05.06.2008 14:27] - Сьогодні в інтернеті з'явилася перша  сторінка

Реклама  
Ваша реклама на нашому сайті