Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Повна версія: НАША ВЛАДА
Форум :: Іваничівський Інформаційний Портал > Про Іваничі і Іваничівщину > Іваничі > Влада
sensey
Чи задоволені ви нашою владою (місцевою, регіональною, державною)? Що можна було б змінити у її роботі на Вашу думку? smile.gif
NELC
Я нажаль не задоволений sad.gif.
Чому не задоволений, є багато причин, одна із них - аморальність, із цієї причини випливають всі інші...
sensey
Я розумію, що тут не зразу і не всі будуть писати що і хто не подобається конкретно, але якісь пропозиції, побажання можна висловити.
Іванович
Ми українці, то наша Україна, наша Волинь і наші Іваничі. Виходячи з такої точки зору, хотілось би почути

від нашого керівництва, що буде ними зроблено на протязі року. Я маю на увазі не тисячі і проценти, а реальні

справи, на подобі газифікація... об"єкта, заасфальтуєм....проміжок, створимо.... робочих мість .

В кінці року кожен керівник звітує про пророблену роботу, підводить підсумки.

Ну а ми, прості громадяни, будемо оцінювати ту роботу, яку вони зробили чи не зробили?

Було б добре проводити інтернет-конференції наших керівників, яких ми так тяжко відстоювали.
Jurik
ЦИТАТА(Іванович @ 10.2.2009, 13:32) *
Ми українці, то наша Україна, наша Волинь і наші Іваничі. Виходячи з такої точки зору, хотілось би почути

від нашого керівництва, що буде ними зроблено на протязі року. Я маю на увазі не тисячі і проценти, а реальні

справи, на подобі газифікація... об"єкта, заасфальтуєм....проміжок, створимо.... робочих мість .

В кінці року кожен керівник звітує про пророблену роботу, підводить підсумки.

Ну а ми, прості громадяни, будемо оцінювати ту роботу, яку вони зробили чи не зробили?

Було б добре проводити інтернет-конференції наших керівників, яких ми так тяжко відстоювали.

Я приєднуюсь.
Мені також би хотілось це почути - але я не думаю що це буде скоро. rolleyes.gif
Це текстова версіянатисніть сюди.
Русская версия IP.Board © 2001-2019 IPS, Inc.