Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Повна версія: Як вам наша освіта і вчителі?
Форум :: Іваничівський Інформаційний Портал > Про Іваничі і Іваничівщину > Освіта
sensey
Шановні форумчани. Які пропозиції і побажання будуть щодо нашого (вашого) навчання? Не соромтеся, але будьте делікатними. rolleyes.gif
Jurik
ЦИТАТА(sensey @ 10.5.2008, 14:14) *
Шановні форумчани. Які пропозиції і побажання будуть щодо нашого (вашого) навчання? Не соромтеся, але будьте делікатними. rolleyes.gif

Хотілося б кращого, це все залежить від людини (яка навчає) в основному вчителі подяляються на дві категорії, які добросовісно ставляться до своєї професії і з відповідальністю, а ініші аби рахувалось - я б не хотів би самому навчатися і щоб мої діти навчались у вчителів які рахуються ними (нажаль але таких достатньо).
Broler
Про освіту тут все зрозуміло cool.gif

Zozulka
Мені особливо "подобається" наша система освіти. особливо те, що МОН щосенди змінює рішення. Ось пів року морочили голову про платні підручники. Тепер передумали, поки, що. Але все рівно підручники зявляться не раніше грудня. а дітям що робити весь цей час - невідомо
Калина
Вообще не довольна системой образования - ни школьной, ни тем более высшей. Везде необходимы дополнительные занятий, репетиторы. В универе - если сам не учишься, знаний никаких нормальных не получишь. Все ради аккредитации - политология, культурология, религиеведение ... зачем все эти предметы, например в техническом ВУЗе?!
Koreshok
Лично мне совсем не нравится, очень много не нужной информации, а какие-то знания которые нужны для жизни вообще не рассматриваются. Учителя вообще не уважают детей, могут бить, кричать. И если выбирать я бы своего ребенка отправил в какой-то заграничный пансион. Вот например есть хорошие в Англии http://www.edukation.com.ua/CHastnie_shkoli.html так мало того что ребенок будет знать язык, так еще и сможет поступить в высшее учебное заведение без проблем.
Ніла
Погоджуюсь - забагато інформації, краще знати три предмети але досконально і бути гарним спеціалістом вузької галузі.
Nurico
це жах!
Владислав_
Я слышал такое, что они затягивают с изложением информации, а потом под конец года начинают давать много информации. Естественно детям тяжело усвоить всё новое.
Nurico
не пойму, почему так мало внимания уделяется предмету истории - столько же, сколько непонятному для меня предмету основы здоровья ???
Це текстова версіянатисніть сюди.
Русская версия IP.Board © 2001-2019 IPS, Inc.